Promocje
Wyszukiwarka
Losowy produkt
0416a.JPG

Kolczyki - 0416

Cena:9.90
Ostatnio dodane
0061a.JPG

Broszka - 0061

Cena:9.90
Newsletter

Wizyt:
Dzisiaj: 16Wszystkich: 41072

Transport

Pomoc » Transport

Nabywając towary w sklepie migotka.com klient ma do wyboru następujące sposoby dostarczenia przesyłki:

  • za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD
  • za pośrednictwem Poczty Polskiej
  • odbiór osobisty

Klient ma możliwość wyboru sposobu transportu na etapie składania zamówienia.

Wyboru dokonuje się w menu gdzie jednocześnie dokonuje się także wyboru sposobu płatności.

(rys. z wyborem opcji pochodzi z formularza składania zamówienia)

 

 

Sposób dostarczenia przesyłki za pośrednictwem kuriera DPD jest najlepszym wyborem. Firma gwarantuje wysoką jakość swoich usług przy zachowaniu niewygórowanej ceny. Towary transportowane w ten sposób docieraja do klienta przeważnie następnego dnia roboczego od zaksięgowania zapłaty. Bez względu na ilość zamówionych produktów cena za transport nie ulega zmianie. Towary pakowane są w karton i bezpiecznie docieraja do klienta. Zalecamy wybór tej formy wysyłki jeżeli wartość zamówionych towarów przekracza 50 zł.

 

 

Przesyłki nadawane za pośrednictwem Poczty Polskiej to koperty bąbelkowe jako forma listu poleconego. Nadawane są najpóźniej w kolejnym dniu roboczym od zaksiegowania zapłaty za towar. Niska cena za przesyłkę jest atrakcyjna w przypadku wysyłki pojedyńczych produktów o niskiej wartości. Jeżeli zamówiona ilość produktów przekracza wartość 50 zł zalecamy skorzystać z transportu za pośrednictwem kuriera DPD.

 

Odbiór osobisty

 

W przypadku odbioru osobistego należy wybrać dowolną forme transportu i zapłaty, a w polu komentarza poinformować o odbiorze osobistym. W podliczeniu zamówienia będzie widniała kwota za transport do zapłaty, jednakże przy płatności gotówka nie zostanie naliczona.

 

 

 

 

 

 

Wygodę i duy wybr metod płatności zapewnia Transferuj.pl
Facebook